Môj /rozšírený/ UK rebríček obľúbenej TV reklamy

Autor: Andrea Kuricova | 5.3.2009 o 14:20 | Karma článku: 5,25 | Prečítané:  1691x

Od napísania prvého článku s touto tematikou som sa víťazne dopracovala k nájdeniu jedného z reklamných videí, ktoré sa mi pôvodne nepodarili nájsť. Medzičasom som tiež zhliadla pár ďalších zaujímavých a rozširujem tak svoj pôvodný rebríček o ďalších 5 (či vlastne 6) kúskov.


Začnime hneď tým "znovunájdeným". Jedná sa o reklamu na dentálnu kozmetiku Corsodyl, ktorá si kládla za cieľ nepropagovať svoj výrobok zaužívaným spôsobom - t.j. zábermi na ideálny chrup krásnych mladých ľudí - ale rozhodla sa použiť metódu strachu či varovného prstu. Zobrazením inak peknej mladej dievčiny bez jedného zuba tak účinne poukazuje na to, že neinvestovať do tejto oblasti starostlivosti o svoje telo sa naozaj nevyplatí - nedostatky na chrupe totiž dokážu znehodnotiť aj tú najvypiplanejšiu vizáž. 

 

 

Orange sa rozhodol priblížiť svojim zákazníkom aj tak, že im za splnenia pár jednoduchých podmienok umožní každú stredu navštíviť ľubovoľné kino v počte 2 lístky za cenu jedného a k tomu akúkoľvek pobočku PizzaExpress, kde platí rovnaké pravidlo (t.j. 2 za cenu 1) - a to bez ohľadu na to, s akým kamarátom sa ich zákazníci rozhodnú tento čas stráviť.

 

 

Memento pre rýchlo jazdiacich vodičov. Komentár nie je potrebný.

  

 

Otrepaná reklama na skladné vákuové vrecia naberie úplne nový dych, pokiaľ do nej primiešate trochu ironického britského humoru.

 

  

 

Pre nekonvenčný prístup sa rozhodlo aj pri propagácii mliečneho produktu Muller Corner. Jedná sa o -mimochodom veľmi chutný- mliečny jogurt, ktorý je tvorený vždy aspoň dvoma základnými príchuťami, ktoré si môžete vzájomne zmiešať. Niekedy sa jedná o nie celkom typické kombinácie a tento princíp sa snaží využiť aj reklama, ktorá ho propaguje. Pre predpokladaný úspech prikladám šoty hneď dva.

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Lipšic: Zatýkanie ľudí nie je divadlo, nemožno čakať, že polícia zasiahne každý týždeň

Spochybňovanie spolupracujúcich obvinených považuje za cielené.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Koalícia nám povie, či chce spravodlivosť, alebo pomstu

Lipšic ako prokurátor stále nie je dobrý nápad.


Už ste čítali?